از طریق موزوایران کسب درآمد کنید

تنها با صرف زمان و انرژی اندکی شما نیز می توانید از طریق موزوایران، نماینده فروش محصولات شرکت موزو در ایران کسب درآمد کنید.

تصور کنید شما یک محصول از سایت موزو ایران خریداری کرده و آن را دریافت کرده اید. رضایت شما از محصول ما ممکن است اطرافیان شما را ترغیب به خرید از سایت موزو ایران کند. شما می توانید از خرید آنها درآمد کسب کنید، چطور؟ کافی است آنها خریدشان را با لینک شما در سایت موزو ایران انجام دهند! به همین راحتی مبلغ مشخصی از خرید آنها به حساب شما واریز می شود و درآمد خوبی کسب می کنید. اما چطور می توانید عضو سیستم بازاریابی موزو ایران شوید. شما به دو روش می توانید این کار را انجام دهید:

روش اول

یک لینک مخصوص در اختیار شما قرار می گیرد که اگر خریدار محصول توسط این لینک وارد سایت موزو ایران شود و خریدی انجام دهد درصد مشخصی از آن به شما اختصاص خواهد یافت. با توجه به کیفیت محصولات موزو تنها کافی است دوستان و آشنایان و اقوام خود را با محصولات ما آشنا کنید و آنان را به خرید از مجموعه موزوایران ترغیب نمایید.

برای این کار کافی است در سایت موزو ایران ثبت کنید. سپس به پنل کاربری خود مراجعه کرده و بر روی “پنل بازاریابی شما” کلیک کنید. در فرمی که ظاهر می شود به عنوان بازاریاب ثبت نام کنید و بعد از آن می توانید در پنل بازاریابی خود لینک اختصاصی خود را ببینید. کافی است این لینک را در گروه ها و سایتها و شبکه های اجتماعی منتشر کنید و منتظر واریز پول به حسابتان باشید 🙂

نکته ۱: برای شروع درصد هر بازاریاب ۵ درصد است که در صورت فروش موفق این درصد به مرور افزایش می یابد.

نکته ۲: کافی است کاربر یک بار بر روی لینک شما کلیک کند از آن به بعد تا زمانی که کوکی مرورگر خود را پاک نکند هر خریدی از موزو ایران انجام شود برای شما نیز درآمدی محسوب می شود.

نکته ۳: تمامی مراحل اتوماتیک محاسبه می شود و هیچ دخالتی توسط ما صورت نمی گیرد.

نکته ۴: برای گرفتن عکس ها و کاتالوگ محصولات با شماره تلفن و یا شماره تلگرام زیر در تماس باشید. هر چقدر تبلیغ شما قوی تر باشد درآمدزایی شما بالاتر خواهد رفت.

روش دوم

به غیر از روش اول شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های عرضه محصولات دیجیتال در شهر خود صاحبان این مشاغل را با برند موزو و محصولات آن آشنا کنید و در صورت انجام خرید از سوی آنان مبلغی به عنوان پورسانت بازاریابی به شما اختصاص خواهد یافت. در این روش روی فروش عمده شما ما حساب می کنیم. در واقع شما اگر بتوانید ما را به یک فروشنده وصل کنید و محصولات ما را به آنها بشناسانید ما ۱۰ درصد از مبلغ همکاری هر محصول را به شما اختصاص خواهیم داد. در این روش پنلی در اختیار شما قرار نمی گیرد شما به وسیله شماره تماس های اعلام شده در انتهای مطلب می توانید با ما در ارتباط باشید.

. برای شروع به کار نیازی به سابقه قبلی در این کار ندارید.

. شما می توانید یک یا هر دو روش را برای کسب درآمد انتخاب نمایید.

. مبلغ درآمد شما به صورت هفتگی محاسبه و مستقیما به حساب شما واریز خواهد شد.

برای شروع به همکاری و کسب اطلاعات بیشتر از اطلاعات تماس زیر استفاده فرمایید.

شماره تماس : ۴۴۸۳۷۶۱۸ارتباط از طریق تلگرام

۱۵ اسفند ۱۳۹۵